HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

İlk kurulduğu günden başlayarak kaliteli ve hitap edilen pazar standartlarında ürün tedarik etmeyi kendisine hedef olarak belirleyen ve tarımda ürünü farklılaştırmanın ve değer kazandırmanın ancak kaliteye yönlendirmeyle mümkün olduğu bilinciyle hareket eden firmamız vizyonunu taze meyve – sebze ihracatı yapan en kaliteli Türk firması olma yönünde belirlemiştir...

 

MİSYONUMUZ

Ürünün yetiştirilmesinden paketlenmesine kadar olan tüm üretim aşamalarında kalite ve gıda güvenliği kapsamında yasal müşteri şartları ile uyumlu ve ulusal ve uluslar arası standartlara uygun yüksek verimlilik ve kalitede yaş meyve ve sebze ihracatı yapmaktır. Ürünlerimizin üretim sahasından müşterilerimizi ulaşıncaya kadar hijyenik şartlarda, çevre ve insan sağlığına duyarlı olarak üretilmesini, tüm çalışanlarımızın ve üreticilerimizin sürekli eğitimi ve sisteme katılımını sağlamak firmamızın öncelikli görevidir.Ak Akar Tarım Ürünleri Gıda nak. San. Tic. Ltd. Şti., ürün kalitesi sürekliliğinin ancak değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam ve doğru olarak tespit edilmesi ve karşılanması ile mümkün olacağının bilincindedir. Kalitemiz, çalışanlarımız, üreticilerimiz ve müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz güven zincirine bağlıdır. Sebze ve Meyve tedarikinde güvenli, sürekli ve kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyeti her zaman ilk önceliğimizdir.

 

TARİHÇEMİZ

2009 yılında alaşehirde başlayan ihracat serüvenimiz o günlerden bu günlere artarak devam etti, sultan üzümü ve paketlemesiyle çıktığımız bu yolda portörümüze kiraz incir ve nar ülkemizin göz bebeği olan ürünleride katarak devam ettik.

Modernleşme ilkemiz bizi 2011 yılında kiraz işletme parkurumuzu kurmaya ve yeni ürünleri de işlemeye yöneltti. Ülke içinde dahi yanlış ilaç ve gübreleme ile kaybedilme noktasına gelinen nadide ürünlerimizin avrupanın dev marketlerine ürünün tazeliği esas alarak sorunsuz bir servisle sektörde herkesin taktirini kazandık.

İnsan sağlığını her daim ön planda tutan firmamız kurulduğu gönden bu yana en iyi tarım uygulamaları ile; Global G.A.P, ISO, IFS, SEDEX ve ayrıca GRASP sertifikalarını almıştır.